OPTRONICS LCLC-OS1-1M - KUITUKAAPELI DUPLEX LC/LC SM/OS1 1M

In stock
SKU: LCLC-OS1-1M
€12.52 €10.10 Excl. Tax Incl. Tax
Contact us
Quotations, additional product information and queries about larger quantities.
Kai Nurmenniemi [email protected]
+358102891208
Weight 20 g
Unit of measure pcs
Product number LCLC-OS1-1M
Part number P9AQ2L9EAA-0000-M1
Brand Name OPTRONICS

Vantaa

By order

Delivery time: 28 business days

pcs

10 pcs / package

€0.00 €0.00 Excl. Tax Incl. Tax

Datasheets and attachments

Description

Kuitukaapeli duplex LC/LC yksimuoto SM/OS1 LSZH 1 m

Valokuitukaapeli ristikytkentöihin, mediamuuntimien tai kytkimien välisiin kytkentöihin. Duplex valokuitukaapelin liitinpäät on suojattu suojatulpilla ja yksittäispakattu muoviseen suojapussiin.

Tekniset tiedot:

  • Liittimet: LC/LC
  • Yksimuoto (SM), OS1, 9/125 µm
  • Kaapelin väri: keltainen
  • Kaapelin materiaali: halogeenivapaa, LSZH
  • Kaapelin paksuus: 2,0 mm
  • Kaapelin tyyppi: Duplex, repäisykannaksella
  • Pituus: 1 m
  • Käyttölämpötila-alue -20 ?C ... +60 ?C
  • Heijastusvaimennus, <0,3 dB
  • Liitosvaimennus >50 dB 
  • Tuotepakkauksessa mittauspöytäkirja
  • Liittimien päät on yhdistetty irrotettavalla klipsillä

Tarkemmat tekniset tiedot datalehdellä.

Muista aina puhdistaa liitinpäät ennen kytkemistä.

Katso muut valokuitukaapelit.

Description

Kuitukaapeli duplex LC/LC yksimuoto SM/OS1 LSZH 1 m

Valokuitukaapeli ristikytkentöihin, mediamuuntimien tai kytkimien välisiin kytkentöihin. Duplex valokuitukaapelin liitinpäät on suojattu suojatulpilla ja yksittäispakattu muoviseen suojapussiin.

Tekniset tiedot:

  • Liittimet: LC/LC
  • Yksimuoto (SM), OS1, 9/125 µm
  • Kaapelin väri: keltainen
  • Kaapelin materiaali: halogeenivapaa, LSZH
  • Kaapelin paksuus: 2,0 mm
  • Kaapelin tyyppi: Duplex, repäisykannaksella
  • Pituus: 1 m
  • Käyttölämpötila-alue -20 ?C ... +60 ?C
  • Heijastusvaimennus, <0,3 dB
  • Liitosvaimennus >50 dB 
  • Tuotepakkauksessa mittauspöytäkirja
  • Liittimien päät on yhdistetty irrotettavalla klipsillä

Tarkemmat tekniset tiedot datalehdellä.

Muista aina puhdistaa liitinpäät ennen kytkemistä.

Katso muut valokuitukaapelit.

Keywords

välikaapeli lc-lc lc/lc lclc fiber cable fibre fab fibrefab patchcord valokuitukaapeli lclc09dye1 os1
Contact us
Quotations, additional product information and queries about larger quantities.
Kai Nurmenniemi [email protected]
+358102891208

You may also need these