Finnish / fi English / en

Teletuotteet

Kampanjatuotteet
  • NEOCLEAN, SC/FC PUHDISTUSKASETTI
    NEOCLEAN, SC/FC PUHDISTUSKASETTI
    34.00€
  • NEOCLEAN, PUHDISTUSKASETTI SC
    NEOCLEAN, PUHDISTUSKASETTI SC
    36.00€
  • NEOCLEAN, LC/MU PUHDISTUSKASETTI
    NEOCLEAN, LC/MU PUHDISTUSKASETTI
    34.00€

Näytä:

Kuva Tuotenumero Tuotenimi Varasto Määrä Yksikköhinta ilman veroja Lisää ostoskoriin
NTTAT ATC-NE-E3 NEOCLEAN, PUHDISTUSKASETTI SC
ATC-NE-E3 NTTAT ATC-NE-E3 NEOCLEAN, PUHDISTUSKASETTI SC Tarjous on voimassa niin kauan kuin erää riittää
Varastossa: 5
36.00€  
NTTAT ATC-NE-ES2 NEOCLEAN,VARAKASETTI SC ATC-NE-ES2 NTTAT ATC-NE-ES2 NEOCLEAN,VARAKASETTI SC Varastossa
Varastossa: 4
174.00€  
NTTAT ATC-NE-EZ1 NEOCLEAN, LC/MU PUHDISTUSKASETTI
ATC-NE-EZ1 NTTAT ATC-NE-EZ1 NEOCLEAN, LC/MU PUHDISTUSKASETTI Tarjous on voimassa niin kauan kuin erää riittää
Varastossa: 5
34.00€  
NTTAT ATC-NE-EZ2 NEOCLEAN, SC/FC PUHDISTUSKASETTI
ATC-NE-EZ2 NTTAT ATC-NE-EZ2 NEOCLEAN, SC/FC PUHDISTUSKASETTI Tarjous voimassa 31.12.2049 saakka
Varastossa: 8
34.00€  
NTTAT ATC-RE-02 OPTIPOP, PUHDISTUSKASETTI
ATC-RE-02 NTTAT ATC-RE-02 OPTIPOP, PUHDISTUSKASETTI Poistuva tuote
Varastossa: 2
72.00€  
NTTAT ATC-RS-01 OPTIPOP, VARANAUHA
ATC-RS-01 NTTAT ATC-RS-01 OPTIPOP, VARANAUHA Poistuva tuote
Varastossa: 32
30.00€  
NTTAT CLETOP-S TYPE A CLETOP-S, TYPE A PUHDISTUSKASETTI
CLETOP-S TYPE A NTTAT CLETOP-S TYPE A CLETOP-S, TYPE A PUHDISTUSKASETTI Poistuva tuote
Varastossa: 13
85.00€  
NTTAT CLETOP-S VARAKASETTI CLETOP-S, VARAKASETTI TYPE A
CLETOP-S VARAKASETTI NTTAT CLETOP-S VARAKASETTI CLETOP-S, VARAKASETTI TYPE A Poistuva tuote
Varastossa: 3
30.00€  
FIBERLAUNC FL-STD-9-FCA-SC-500 Etumittakuitu 500m FCA-SC
FL-STD-9-FCA-SC-500 FIBERLAUNC FL-STD-9-FCA-SC-500 Etumittakuitu 500m FCA-SC Poistuva tuote
Varastossa: 1
385.30€  
FIBERLAUNC FL-STD-9-SCA-LC-500 Etumittakuitu 500m SCA-LC
FL-STD-9-SCA-LC-500 FIBERLAUNC FL-STD-9-SCA-LC-500 Etumittakuitu 500m SCA-LC Poistuva tuote
Varastossa: 1
385.30€  
OPTRONICS KJS60MM KUITUJATKOSSUOJA 60mm KJS60MM OPTRONICS KJS60MM KUITUJATKOSSUOJA 60mm Varastossa
Varastossa: 100
0.250€  
OPTRONICS KUITUPANELI 24 SC
KUITUPANELI 24 SC OPTRONICS KUITUPANELI 24 SC Poistuva tuote
Varastossa: 3
35.00€  
OPTRONICS KUITUPANELI 24 SC-D KUITUPANELI 24 SC DUPLEX
KUITUPANELI 24 SC-D OPTRONICS KUITUPANELI 24 SC-D KUITUPANELI 24 SC DUPLEX Poistuva tuote
Varastossa: 4
35.00€  
OPTRONICS LC-APC 2M HÄNTÄKUITU LC-APC 2m Yksimuoto
LC-APC 2M OPTRONICS LC-APC 2M HÄNTÄKUITU LC-APC 2m Yksimuoto Poistuva tuote
Varastossa: 100
2.53€  
OPTRONICS SC-APC 2M HÄNTÄKUITU SC-APC 2m Yksimuoto
SC-APC 2M OPTRONICS SC-APC 2M HÄNTÄKUITU SC-APC 2m Yksimuoto Poistuva tuote
Varastossa: 89
0.89€  
OPTRONICS SC-OM3 2M HÄNTÄKUITU SC 2m OM3 Monimuoto
SC-OM3 2M OPTRONICS SC-OM3 2M HÄNTÄKUITU SC 2m OM3 Monimuoto Poistuva tuote
Varastossa: 260
2.10€  
OPTRONICS SC-OS2 2M HÄNTÄKUITU SC 2m Yksimuoto
SC-OS2 2M OPTRONICS SC-OS2 2M HÄNTÄKUITU SC 2m Yksimuoto Poistuva tuote
Varastossa: 78
2.48€  
USCONEC IBC 13964 IBC, LYHYT PUHDISTUSKASETTI  SC
USCONEC IBC 13964 USCONEC IBC 13964 IBC, LYHYT PUHDISTUSKASETTI SC Poistuva tuote
Varastossa: 17
68.00€  
USCONEC IBC 13965 IBC, LYHYT PUHDISTUSKASETTI LC
USCONEC IBC 13965 USCONEC IBC 13965 IBC, LYHYT PUHDISTUSKASETTI LC Poistuva tuote
Varastossa: 15
68.00€  
USCONEC IBC 9392 IBC, PUHDISTUSKASETTI SC USCONEC IBC 9392 USCONEC IBC 9392 IBC, PUHDISTUSKASETTI SC Varastossa
Varastossa: 8
72.00€  
USCONEC IBC 9393 IBC, PUHDISTUSKASETTI LC USCONEC IBC 9393 USCONEC IBC 9393 IBC, PUHDISTUSKASETTI LC Varastossa
Varastossa: 12
72.00€  
YES YEPHONE BV5000 MUSTA Puhelin GSM/3G/4G LTE, Android YEPHONE BV5000 MUSTA YES YEPHONE BV5000 MUSTA Puhelin GSM/3G/4G LTE, Android Varastossa
Varastossa: 8
249.00€  
NTTAT ATC-NE-E1 NEOCLEAN, PUHDISTUSKASETTI LC
ATC-NE-E1 NTTAT ATC-NE-E1 NEOCLEAN, PUHDISTUSKASETTI LC Tilauksesta
Toimitusaika 14 päivää
72.00€  
FIBERLAUNC FL-STD-9-FCA-LC-1000 Etumittakuitu 1000m FCA-LC FL-STD-9-FCA-LC-1000 FIBERLAUNC FL-STD-9-FCA-LC-1000 Etumittakuitu 1000m FCA-LC Tilauksesta
Toimitusaika 14 päivää
410.20€  
FIBERLAUNC FL-STD-9-FCA-LC-500 Etumittakuitu 500m FCA-LC FL-STD-9-FCA-LC-500 FIBERLAUNC FL-STD-9-FCA-LC-500 Etumittakuitu 500m FCA-LC Tilauksesta
Toimitusaika 14 päivää
385.30€