Finnish / fi English / en

VIAVI 2303/11 | VALOLÄHDE OLS-35

Lisäkuvat ja datalehdet
VIAVI 2303/11 | VALOLÄHDE OLS-35
VIAVI 2303/11 | VALOLÄHDE OLS-35
Toimittajan tuotekoodi: 2303/11
Tuotenumero: 2303/11
Valmistaja: VIAVI
Yksikkö: kpl
Pakkaus: 1
Saatavuus: Tilauksesta
Toimitusaika n. 21 arkipäivää
Yksikköhinta ilman veroja: 1486.00€
Lisää ostoskoriin
Määrä:

VIAVI SmartPocket™ kuituvalolähde OLS-34

Viavi SmartPocket sarja on helppokäyttöinen ja ergonominen optinen valolähde yksimuoto- (SM) ja monimuotokuiduille (MM).

Ilmainen Optical Reporting Software ladattavissa täältä

 

Ominaisuus / Malli

OLS-34

OLS-34 ST/PC

OLS-35

OLS-35 LC/PC

OLS-36

Kuitu

Yksimuoto (SM)

Yksimuoto (SM)

Monimuoto (MM)

Monimuoto (MM)

Quad(SM/MM)

Lähde

LED

LED

Laser Laser

LED / Laser

Kuitutyppi

MM (50/125 μm)

MM (50/125 μm)

SM (9/125 μm) SM (9/125 μm)

MM (50/125 µm)/SM (9/125 µm)

Adapterit

 FC, SC

ST/PC, FC, SC

SC, FC

LC/PC, FC, SC

SC, FC

Aallonpituus

850 nm (±20 nm)

1300 nm (–20 nm/+40 nm)

850 nm (±20 nm)

1300 nm (–20 nm/+40 nm)

1310 nm (±20 nm)

1550 nm (±20 nm)

1310 nm (±20 nm)

1550 nm (±20 nm)

850 (±20 nm)

1300 (–20 nm/+40 nm)

1310 (±20 nm)

1550 (±20 nm)

Automaattiinen λ moodi

Kyllä

Kyllä

Kyllä Kyllä

Kyllä

Multi λ moodi

Kyllä (2 λ)

Kyllä (2 λ)

Kyllä (2 λ) Kyllä (2 λ)

Kyllä (4 λ)

Katso myös OMK-3x tehomittaparit

Lue lisää datalehdestä