Mediamuuntimet

Rajaa tuotteita
Listausvalinnat
Tuotemerkki
  1. ADVANTECH 18
  2. GOOBAY 1
  3. TP-LINK 2
  4. TRENDNET 41
Sivu
sivulla

1-50 / 62 tuotetta

Relevanssi
Tuotenumero
Osanumero
Tuotenimi
Varaston tilanne
Yksikköhinta
Uusi
GOOBAY 68908 - LAN-kaapelin jakaja (verkkokytkin), Y-sovitin 2x CAT 5 Ethernet wiring 1x 8-pin to 2x 4-pin
Advantech BB-232LPTTL - ULI-227D5 RS-232 to TTL 5 VDC mediamuunnin
Advantech BB-232LPTTL33 - ULI-227D3 RS-232 to TTL 3.3 VDC mediamuunnin
Advantech BB-422PP9R - ULI-223D RS-232 to RS-422 mediamuunnin
Advantech BB-422PP9TB - ULI-223T RS-232 to RS-422 mediamuunnin
Advantech BB-485SD9R - ULI-226D RS-232 to RS-485 mediamuunnin
Advantech BB-485SD9TB - ULI-226T RS-232 to RS-485 mediamuunnin
Advantech BB-4WSD9R - ULI-224D RS-232 to RS-422/485 muunnin
Advantech BB-USOPTL4 - ULI-341TC USB to RS-422/485 eristetty mediamuunnin
Advantech BB-USPTL4-LS - USB 2.0 to RS-422/485 mediamuunnin lukittu sarjanumero
Advantech BB-USR604 - ULI-314DC 4-porttinen teollinen USB to RS-232/422/485 mediamuunnin eristetty
Advantech EKI-2541M-AE - Ethernet to Multi-mode kuitumuunnin
Advantech EKI-2541S-AE - Ethernet to Single-mode kuitumuunnin
Advantech EKI-2741FI-BE - Teollinen Ethernet to SFP kuitumuunnin
Advantech EKI-2741LXI-SE-A - Gigabit Ethernet to 1000Base teollinen kuitumuunnin 1310nm
Advantech IMC-370-SFP-PS-B - Mini mediamuunnin TX/SFP AC-sovittimella
Advantech IMC-782-SSR - Modulaarinen mediamuunnin 1550xmt
Advantech IMC-782-SST - Modulaarinen mediamuunnin 1310xmt
Advantech IMC-784I-SFP - Hallittu teollinen modulaarinen mediamuunnin 2 Ethernet/2 SFP
TP-LINK TL-MC100CM - Kuitumuunnin SC MM 2Km
TP-LINK TL-MC110CS - Kuitumuunnin SC SM 20Km
TRENDNET TE100-MGBFX - Mini-GBIC Multi-Mode 100-Base-FX LC-moduuli 2km
TRENDNET TE100-MGBS20 - Mini-GBIC Single-Mode 100-Base-LX LC-moduuli 20km
TRENDNET TEG-10GBRJ - 10G RJ45 kuparinen SFP+-moduuli
TRENDNET TEG-10GBS10 - 10GBASE-LR SFP+ Single Mode LC-moduuli DDM:llä 10km
TRENDNET TEG-10GBS40 - 10GBASE-LR SFP+ Single Mode LC-moduuli DDM:llä 40km
TRENDNET TEG-10GBSR - 10GBASE-LR SFP+ Multi-Mode LC-moduuli DDM:llä 300m
TRENDNET TEG-MGBRJ - 1000BASE-T RJ45 kuparinen SFP-moduuli kupari 100m
TRENDNET TEG-MGBS10 - SFP Single-Mode LC-moduuli 10km
TRENDNET TEG-MGBS10/4 - 4 x TEG-MGBS10 SFP Single-Mode LC-moduuli
TRENDNET TEG-MGBS10D3 - SFP Dual Wavelength Single-Mode LC-moduuli 1310nm 10km
TRENDNET TEG-MGBS10D5 - SFP Dual Wavelength Single-Mode LC-moduuli 1550nm 10km
TRENDNET TEG-MGBS20 - SFP Single-Mode LC-moduuli 20km
TRENDNET TEG-MGBS20D3 - SFP Dual Wavelength Single-Mode LC-moduuli 1310nm 20km
TRENDNET TEG-MGBS20D5 - SFP Dual Wavelength Single-Mode LC-moduuli 1550nm 20km
TRENDNET TEG-MGBS40 - SFP Single-Mode LC-moduuli 40km
TRENDNET TEG-MGBS40D3 - SFP Dual Wavelength Single-Mode LC-moduuli 1310nm 40km
TRENDNET TEG-MGBS40D5 - SFP Dual Wavelength Single-Mode LC-moduuli 1550nm 40km
TRENDNET TEG-MGBS80 - SFP Single-Mode LC-moduuli 80km
TRENDNET TEG-MGBSX - Mini-GBIC Multi-Mode SX-moduuli 550m
TRENDNET TEG-MGBSX/4 - 4 × TEG-MGBSX SFP Multi-Mode LC-moduuli
TRENDNET TFC-1000MGA - 100/1000BASE-T to SFP mediamuunnin
TRENDNET TFC-1000MSC - Älykäs 1000Base-T to 1000Base-FX Multi-Mode SC-kuitumuunnin 550m
TRENDNET TFC-1000S20 - Älykäs 1000Base-T to 1000Base-FX yksimuotoinen SC-kuitumuunnin 20km
TRENDNET TFC-1000S40D3 - Älykäs 1000Base-TX to 1000Base-FX dual wavelength yksimuotoinen SC-kuitumuunnin 40km
TRENDNET TFC-1000S40D5 - Älykäs 1000Base-TX to 1000Base-FX dual wavelength yksimuotoinen SC-kuitumuunnin 40km
TRENDNET TFC-1000S50 - Älykäs 1000Base-T to 1000Base-FX yksimuotoinen SC-kuitumuunnin 50km
TRENDNET TFC-1000S60D3 - Älykäs 1000Base-TX-1000Base-FX dual wavelength yksimuotoinen SC-kuitumuunnin 60km
TRENDNET TFC-1000S60D5 - Älykäs 1000Base-TX-1000Base-FX Dual Wavelength Single Mode SC kuitumuunnin 60km
TRENDNET TFC-110MST - 100Base-TX 100Base-FX Multi-Mode ST-kuitumuunnin 2km
Sivu
sivulla

1-50 / 62 tuotetta