Muuntimet

Rajaa tuotteita
Listausvalinnat
Tuotemerkki
  1. ADVANTECH 2
  2. DeLOCK 2
  3. GOOBAY 6
  4. TP-LINK 3
  5. TRENDNET 6
sivulla

19 tuotetta

Sijainti
Tuotenumero
Tuotenimi
Varaston tilanne
Yksikköhinta
Newest
DeLOCK 62960-DELOCK - ADAPTERI USB 2.0 Type-A TO SERIAL RS-232 RJ45 UROS
DeLOCK 665-F - ADATERI CAT5e FTP NAARAS-NAARAS
TRENDNET TFC-1600 - 16-väyläinen kuitumuuntimen alustajärjestelmä
TRENDNET TK-220DPi - 2-porttinen 4K DisplayPort KVM-kytkin
TRENDNET TU-S4 - 4-porttinen USB RS232 sarjaporttisovitin
Uusi
GOOBAY 68909 - NET CAT T-ADAPTERI 1x 10/100 BaseT 1xISDN
Uusi
GOOBAY 58479
Uusi
GOOBAY 58492
Uusi
GOOBAY 58683
Uusi
GOOBAY 68911 - NET CAT T-ADAPTERI 1:1
Uusi
GOOBAY 44794
Advantech USB-4604BM-BE - 4-Port RS-232/422/485 to USB Converter
Advantech BB-FOSTCDR - ULI-211C RS-232/422/485 Kuitumuunnin
TP-LINK TL-MC100CM - Kuitumuunnin SC MM 2Km
TP-LINK TL-MC110CS - Kuitumuunnin SC SM 20Km
TP-LINK TL-MC210CS - Kuitumuunnin Gb SC SM 15Km
TRENDNET TI-MGBS10 - Kestävä Mini-GBIC Single-Mode LC-moduuli 10km
TRENDNET TI-MGBS40 - Teollinen Mini-GBIC Single-Mode LC-moduuli 40km
TRENDNET TI-MGBSX - Kestävä Mini-GBIC Multi-Mode LC-moduuli 550M
sivulla

19 tuotetta

Kuitumuuntimen avulla saat signaalin muutettua suoraan toiselle medialle. Esimerkkinä voidaan käyttää tässä tapauksessa kaapelia, kuten valokuidulta signaalin muuntamista RJ45:lle ja toisinpäin.