TP-LINK TL-MC200CM - Kuitumuunnin Gb SC MM 0.2-0.55Km

Out of stock
Tuotenumero: TL-MC200CM
79,36 € 64,00 € Veroton hinta Verollinen hinta
Ota yhteyttä
Tarjouspyynnöt, lisätiedot tuotteista ja kyselyt koskien suurempia eriä.
YE Sales [email protected]
+358 10 2891 220
Paino 500 g
Mittausyksikkö kpl
Tuotenumero TL-MC200CM
Osanumero MC200CM
Tuotemerkki TP-LINK

Espoo

Varastossa

Varastossa: 1 kpl

kpl
0,00 € 0,00 € Veroton hinta Verollinen hinta
Tuotekuvaus

TL-MC200CM kuitumuunnin

Mediamuunnin monimuoto gigabit.

Tekniset tiedot:

  • Liitännät SC/RJ45
  • Tiedonsiirto nopeus 1 Gbit/s
  • Aallon pituus 850 nm
  • Enimmäissiirtoetäisyys 0.55 km
  • Kaapelointi 1000Base-SX, 1000Base-T
  • Yhteensopivuus IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Tuotekuvaus

TL-MC200CM kuitumuunnin

Mediamuunnin monimuoto gigabit.

Tekniset tiedot:

  • Liitännät SC/RJ45
  • Tiedonsiirto nopeus 1 Gbit/s
  • Aallon pituus 850 nm
  • Enimmäissiirtoetäisyys 0.55 km
  • Kaapelointi 1000Base-SX, 1000Base-T
  • Yhteensopivuus IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Ota yhteyttä
Tarjouspyynnöt, lisätiedot tuotteista ja kyselyt koskien suurempia eriä.
YE Sales [email protected]
+358 10 2891 220

Saatat tarvita myös näitä