Teletuotteet

Kampanjatuotteet
  • Puhelin GSM/3G/4G LTE, Android
    Puhelin GSM/3G/4G LTE, Android
    134.00€
  • DC-TEHOLÄHDE 35W 3x6V 2,5A
    DC-TEHOLÄHDE 35W 3x6V 2,5A
    511.00€

Näytä:

Kuva Tuotenumero Tuotenimi Varasto Määrä Yksikköhinta ilman veroja Lisää ostoskoriin
NTTAT ATC-NE-E1 NEOCLEAN, PUHDISTUSKASETTI LC ATC-NE-E1 NTTAT ATC-NE-E1 NEOCLEAN, PUHDISTUSKASETTI LC Varastossa
Varastossa: 20
72.00€  
NTTAT ATC-NE-E3 NEOCLEAN, PUHDISTUSKASETTI SC ATC-NE-E3 NTTAT ATC-NE-E3 NEOCLEAN, PUHDISTUSKASETTI SC Varastossa
Varastossa: 21
72.00€  
NTTAT ATC-NE-ES2 NEOCLEAN,VARAKASETTI SC
ATC-NE-ES2 NTTAT ATC-NE-ES2 NEOCLEAN,VARAKASETTI SC Poistuva tuote
Varastossa: 4
174.00€  
NTTAT ATC-NE-EZ1 NEOCLEAN, LC/MU PUHDISTUSKASETTI
ATC-NE-EZ1 NTTAT ATC-NE-EZ1 NEOCLEAN, LC/MU PUHDISTUSKASETTI Poistuva tuote
Varastossa: 9
68.00€  
NTTAT ATC-NE-EZ2 NEOCLEAN, SC/FC PUHDISTUSKASETTI
ATC-NE-EZ2 NTTAT ATC-NE-EZ2 NEOCLEAN, SC/FC PUHDISTUSKASETTI Poistuva tuote
Varastossa: 9
68.00€  
NTTAT ATC-RE-02 OPTIPOP, PUHDISTUSKASETTI ATC-RE-02 NTTAT ATC-RE-02 OPTIPOP, PUHDISTUSKASETTI Varastossa
Varastossa: 48
72.00€  
NTTAT ATC-RS-01 OPTIPOP, VARANAUHA ATC-RS-01 NTTAT ATC-RS-01 OPTIPOP, VARANAUHA Varastossa
Varastossa: 56
30.00€  
NTTAT CLETOP VARANAUHA CLETOP, VARANAUHA TYPE A CLETOP VARANAUHA NTTAT CLETOP VARANAUHA CLETOP, VARANAUHA TYPE A Varastossa
Varastossa: 4
30.00€  
NTTAT CLETOP-S TYPE A CLETOP-S, TYPE A PUHDISTUSKASETTI CLETOP-S TYPE A NTTAT CLETOP-S TYPE A CLETOP-S, TYPE A PUHDISTUSKASETTI Varastossa
Varastossa: 17
85.00€  
NTTAT CLETOP-S VARAKASETTI CLETOP-S, VARAKASETTI TYPE A CLETOP-S VARAKASETTI NTTAT CLETOP-S VARAKASETTI CLETOP-S, VARAKASETTI TYPE A Varastossa
Varastossa: 11
30.00€  
E36104A  TEHOLÄHDE 35V 1A 35W E36104A E36104A TEHOLÄHDE 35V 1A 35W Varastossa
Varastossa: 3
792.00€  
KEYSIGHT E3630A DC-TEHOLÄHDE 35W 3x6V 2,5A
E3630A KEYSIGHT E3630A DC-TEHOLÄHDE 35W 3x6V 2,5A Tarjous on voimassa niin kauan kuin erää riittää
Varastossa: 2
511.00€  
FIBERLAUNC FL-STD-9-FCA-SC-500 Etumittakuitu 500m FCA-SC
FL-STD-9-FCA-SC-500 FIBERLAUNC FL-STD-9-FCA-SC-500 Etumittakuitu 500m FCA-SC Poistuva tuote
Varastossa: 1
385.30€  
FIBERLAUNC FL-STD-9-SCA-LC-500 Etumittakuitu 500m SCA-LC
FL-STD-9-SCA-LC-500 FIBERLAUNC FL-STD-9-SCA-LC-500 Etumittakuitu 500m SCA-LC Poistuva tuote
Varastossa: 1
385.30€  
GWINSTEK GPS-3030D Laboratoriovirtalähde 90W 30VDC 3A GPS-3030D GWINSTEK GPS-3030D Laboratoriovirtalähde 90W 30VDC 3A Varastossa
Varastossa: 12
Myymälässä:1
177.00€  
GWINSTEK GPS-3030DD Laboratoriovirtalähde GPS-3030DD GWINSTEK GPS-3030DD Laboratoriovirtalähde Varastossa
Varastossa: 3
Myymälässä:2
199.00€  
GWINSTEK GPS-4303 Laboratoriovirtalähde 200W 30VDC 4 GPS-4303 GWINSTEK GPS-4303 Laboratoriovirtalähde 200W 30VDC 4 Varastossa
Varastossa: 1
356.00€  
OPTRONICS KJS60MM KUITUJATKOSSUOJA 60mm
KJS60MM OPTRONICS KJS60MM KUITUJATKOSSUOJA 60mm Poistuva tuote
Varastossa: 100
0.250€  
OPTRONICS KUITUPANELI 24 SC
KUITUPANELI 24 SC OPTRONICS KUITUPANELI 24 SC Poistuva tuote
Varastossa: 4
35.00€  
OPTRONICS KUITUPANELI 24 SC-D KUITUPANELI 24 SC DUPLEX
KUITUPANELI 24 SC-D OPTRONICS KUITUPANELI 24 SC-D KUITUPANELI 24 SC DUPLEX Poistuva tuote
Varastossa: 4
35.00€  
OPTRONICS LC-APC 2M HÄNTÄKUITU LC-APC 2m Yksimuoto
LC-APC 2M OPTRONICS LC-APC 2M HÄNTÄKUITU LC-APC 2m Yksimuoto Poistuva tuote
Varastossa: 100
2.53€  
GWINSTEK PSP-2010 Ohjelmoitava DC teholähde 200W 10A PSP-2010 GWINSTEK PSP-2010 Ohjelmoitava DC teholähde 200W 10A Varastossa
Varastossa: 3
265.00€  
OPTRONICS SC-APC 2M HÄNTÄKUITU SC-APC 2m Yksimuoto
SC-APC 2M OPTRONICS SC-APC 2M HÄNTÄKUITU SC-APC 2m Yksimuoto Poistuva tuote
Varastossa: 99
0.89€  
OPTRONICS SC-OM3 2M HÄNTÄKUITU SC 2m OM3 Monimuoto
SC-OM3 2M OPTRONICS SC-OM3 2M HÄNTÄKUITU SC 2m OM3 Monimuoto Poistuva tuote
Varastossa: 260
2.10€  
OPTRONICS SC-OS2 2M HÄNTÄKUITU SC 2m Yksimuoto
SC-OS2 2M OPTRONICS SC-OS2 2M HÄNTÄKUITU SC 2m Yksimuoto Poistuva tuote
Varastossa: 80
2.48€  
Kontakti
Apua ja tietoja
Myymälä
Teollisuustuotteet
Uutiskirje
Kampanjatuotteet
Uudet tuotteet
Löytönurkka