Teletuotteet

Rajaa tuotteita
Kategoria

27 tuotetta

Tuotenumero
Tuotenimi
Varaston tilanne
Yksikköhinta
fiberlaunch

FL-STD-9-FCA-LC-1000

Etumittakuitu 1000m FCA-LC

Tilauksesta

Alk. 508,65 € 410,20 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1
fiberlaunch

FL-STD-9-FCA-SC-1000

Etumittakuitu 1000m FCA-SC

Tilauksesta

Alk. 508,65 € 410,20 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1
fiberlaunch

FL-STD-9-SC-LC-1000

Etumittakuitu 1000m SC-LC

Tilauksesta

Alk. 682,00 € 550,00 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1
fiberlaunch

FL-STD-9-SC-SC-1000

Etumittakuitu 1000m SC-SC

Tilauksesta

Alk. 508,65 € 410,20 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1
fiberlaunch

FL-STD-9-SCA-LC-1000

Etumittakuitu 1000m SCA-LC

Tilauksesta

Alk. 682,00 € 550,00 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1
fiberlaunch

FL-STD-9-SCA-SC-1000

Etumittakuitu 1000m SCA-SC

Tilauksesta

Alk. 508,65 € 410,20 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1
fiberlaunch

FL-STD-9-FCA-LC-500

Etumittakuitu 500m FCA-LC

Tilauksesta

Alk. 477,77 € 385,30 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1
Poistotuote
fiberlaunch

FL-STD-9-FCA-SC-500

Etumittakuitu 500m FCA-SC

Poistunut valikoimasta

Minimitilaus: 1
fiberlaunch

FL-STD-9-SC-LC-500

Etumittakuitu 500m SC-LC

Tilauksesta

Alk. 477,77 € 385,30 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1
fiberlaunch

FL-STD-9-SC-SC-500

Etumittakuitu 500m SC-SC

Tilauksesta

Alk. 477,77 € 385,30 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1
Poistotuote
fiberlaunch

FL-STD-9-SCA-LC-500

Etumittakuitu 500m SCA-LC

Poistunut valikoimasta

Minimitilaus: 1
Pigtail_lc

LC-OS2 2M

HÄNTÄKUITU LC 2m Yksimuoto

Tilauksesta

Alk. 1,79 € 1,44 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 10
HÄNTÄKUITU LC-APC 2m Yksimuoto

LC-APC 2M

HÄNTÄKUITU LC-APC 2m Yksimuoto

Varastossa

Alk. 1,79 € 1,44 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 10
Pigtail_sc_aq

SC-OM3 2M

HÄNTÄKUITU SC 2m OM3 Monimuoto

Varastossa

Alk. 2,60 € 2,10 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 10
Pigtail_sc

SC-OS2 2M

HÄNTÄKUITU SC 2m Yksimuoto

Varastossa

Alk. 1,75 € 1,41 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 10
HÄNTÄKUITU SC-APC 2m Yksimuoto

SC-APC 2M

HÄNTÄKUITU SC-APC 2m Yksimuoto

Varastossa

Alk. 1,10 € 0,89 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 10
USCONEC_IBC_13964

USCONEC IBC 13964

IBC, LYHYT PUHDISTUSKASETTI SC

Varastossa

Alk. 84,32 € 68,00 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1
USCONEC_IBC_13965

USCONEC IBC 13965

IBC, LYHYT PUHDISTUSKASETTI LC

Varastossa

Alk. 84,32 € 68,00 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1
FLUKE_NFC_KIT_BOX

FLUKE NFC-KIT-BOX

KUIDUN PUHDISTUSKITTI

Tilauksesta

Alk. 114,08 € 92,00 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1
UPL_FLUKE_NFC-KIT-CASE-E

FLUKE NFC-KIT-CASE-E

KUIDUN PUHDISTUSKITTI + ONE CLICK

Tilauksesta

Alk. 316,20 € 255,00 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1
FLUKE_NFC_KIT_CASE

FLUKE NFC-KIT-CASE

KUIDUN PUHDISTUSKITTI LAUKUSSA

Tilauksesta

Alk. 254,20 € 205,00 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1
KUITUJATKOSSUOJA 60mm

KJS60MM

KUITUJATKOSSUOJA 60mm

Varastossa

Alk. 0,31 € 0,25 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 100
KUITUPANELI_24_SC

KUITUPANELI 24 SC

KUITUPANELI 24 SC

Varastossa

Alk. 43,40 € 35,00 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1
S09___SC_Adaptors2

KUITUPANELI 24 SC-D

KUITUPANELI 24 SC DUPLEX

Varastossa

Alk. 43,40 € 35,00 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1
Kampanja
ATC_NE_EZ2

ATC-NE-EZ2

NEOCLEAN, SC/FC PUHDISTUSKASETTI

Varastossa

Alk. 42,16 € 34,00 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
84,32 € 68,00 €
Minimitilaus: 1
Poistotuote
NEOCLEAN,VARAKASETTI SC

ATC-NE-ES2

NEOCLEAN,VARAKASETTI SC

Varastossa

Alk. 215,76 € 174,00 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1
ATC_RE_02

ATC-RE-02

OPTIPOP, PUHDISTUSKASETTI

Varastossa

Alk. 89,28 € 72,00 € Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Minimitilaus: 1

27 tuotetta