FIBERLAUNCH FL-STD-9-FCA-LC-1000 - Etumittakuitu 1000m FCA-LC

Out of stock
Tuotenumero: FL-STD-9-FCA-LC-1000
508,65 € 410,20 € Veroton hinta Verollinen hinta
Ota yhteyttä
Tarjouspyynnöt, lisätiedot tuotteista ja kyselyt koskien suurempia eriä.
Jorma Pylkko [email protected]
+358102891236
Paino 250 g
Mittausyksikkö kpl
Tuotenumero FL-STD-9-FCA-LC-1000
Osanumero FL-STD-9-FCA-LC-1000
Tuotemerkki FIBERLAUNCH

Espoo

Tilauksesta

Toimitusaika: 14 arkipäivää

kpl
0,00 € 0,00 € Veroton hinta Verollinen hinta
Tuotekuvaus

FIBERLAUNCH FL-STD-9-FCA-LC-1000 etumittakuitu

Etumittakuitua käytetään valokuitumittauksissa eliminoimaan valokuitututkan kuolleen alueen (eng dead zone) vaikutusta varsinaisen valokuitulinjan mittaukseen.

Fiberlaunch etumittakuitu on uusi edistyksellinen tapa käyttää etumittakuitua. Fibellaunch:ssa valokuitu on pakattu "Fleksin" sisälle. "Fleksi" kulkee helposti mukana ja on heti käyttövalmis.

Tekniset tiedot:

  • Valokuitu on Corning ITU-T G.652.D
  • Kytkentäkaapelit tulevat noin 1,5 m ulos, liittimet ovat suojakorkin alla
  • Etumittakuidun pituus 1000 m
  • Tuotteessa on FC APC ja LC UPC liittimet

Katso tarkemmat tekniset tiedot datalehdeltä.

Tuotekuvaus

FIBERLAUNCH FL-STD-9-FCA-LC-1000 etumittakuitu

Etumittakuitua käytetään valokuitumittauksissa eliminoimaan valokuitututkan kuolleen alueen (eng dead zone) vaikutusta varsinaisen valokuitulinjan mittaukseen.

Fiberlaunch etumittakuitu on uusi edistyksellinen tapa käyttää etumittakuitua. Fibellaunch:ssa valokuitu on pakattu "Fleksin" sisälle. "Fleksi" kulkee helposti mukana ja on heti käyttövalmis.

Tekniset tiedot:

  • Valokuitu on Corning ITU-T G.652.D
  • Kytkentäkaapelit tulevat noin 1,5 m ulos, liittimet ovat suojakorkin alla
  • Etumittakuidun pituus 1000 m
  • Tuotteessa on FC APC ja LC UPC liittimet

Katso tarkemmat tekniset tiedot datalehdeltä.

Ota yhteyttä
Tarjouspyynnöt, lisätiedot tuotteista ja kyselyt koskien suurempia eriä.
Jorma Pylkko [email protected]
+358102891236

Saatat tarvita myös näitä