Tietoverkko

Täältä löydät laajan valikoiman tuotteita tietoverkkoon: LAN-aktiivilaitteet, LAN-materiaalit, LAN-työkalut, testerit sekä valokuitumateriaalit. Tarjolla myös valikoima WLAN soittimia, tukiasemia ja paljon muuta!

Rajaa tuotteita
Kategoria
Tuotemerkki
Page
sivulla

1-50 / 288 tuotetta

Tuotenumero
Tuotenimi
Varaston tilanne
Yksikköhinta
Uusi
171-14G=14P 28AWG STRAND PVC

4-1437356-9

171-14G=14P 28AWG STRAND PVC

Varastossa

Minimitilaus: 1
3M E-9Y - LIITINTYÖKALU, SCOTCHLOCK LIITTIMET
ABIKO ABI 50 - ABIKOPIHDIT 0,5-6 mm2, PUNAISET
ABIKO ABI 51 - ABIKOPIHDIT 0,5 - 6 mm2, KELTAISET
ABIKO ABI 52 - ABIKOPIHDIT 0,5 - 6 mm2, VIHREÄT
Uusi
AC-haaroitin maad. 3-os. kytkimellä
AMPHENOL ACE-TOOL4 - PURISTUSPIHTI RG58, RG59
AMPROBE AMP LAN-1 - LAN KAAPELITESTERI RJ45+BNC
BRENNENSTUHL GT-469 - Eurohaaroitin 230VAC
CEAM CPR6747/100M - CAT5E UTP PVC AWG26/7 HARMAA 100m
CEAM CPR6747/500M - CAT5E UTP PVC AWG26/7 HARMAA 500 m
CEAM CPR6767/100M - CAT5E PVC FTP AWG26/7 HARMAA 100m
CEM LA-1011 - LAN TESTERI JA YLEISMITTARI
D-LINK DES-1005P - Verkkokytkin 10/100 4 + 1 POE
D-LINK DGS-105 - GIGABIT kytkin 5-porttia
DELTACO ES-105AV3 - Kytkin 10/100Mbps 5-porttia
DELTACO GT-109B - AC-haaroitin maad. 2-osainen
DELTACO POE21004P - POE kytkin 10/100 4 porttinen
DELTACO TP-40 - CAT5e utp AWG24/1 harmaa 100m
DELTACO TP-45H - CAT6 utp AWG23/1 valkoinen 100m
DELTACO TP-46H - CAT6 utp AWG23/1 harmaa 100m
DELTACO TP-48EH - CAT6 f/utp AWG23/1 valkoinen 100m
DELTACO TP-48H - CAT6  f/utp AWG23/1 harmaa 100m
DELTACO TP-56 - CAT6a u/utp AWG23/1 harmaa 100m
ELEMATIC 9048 - PURISTUSPIHDIT 1,5-16mm2
ELEMATIC 9075 - PURISTUSPIHDIT 6-120mm2 650mm
EREM 552S - KUORINTAPIHDIT VALOKUITU <250y
EREM 599FO - KEVLARLEIKKURIT 115mm FO ESD
FISCHER CONNECTORS FOP01 - CABLE MOUNTED PLUG

FOP01

FISCHER CONNECTORS FOP01 - CABLE MOUNTED PLUG

Tilauksesta

Minimitilaus: 1
FISCHER CONNECTORS FOR03 - PANEL FRONT MOUNTED RCP

FOR03

FISCHER CONNECTORS FOR03 - PANEL FRONT MOUNTED RCP

Tilauksesta

Minimitilaus: 1
Uusi
FLUKE KAAPELIANALYSAATTORI 900MHz

FLUKE DTX-1800

FLUKE KAAPELIANALYSAATTORI 900MHz

Poistunut valikoimasta

Minimitilaus: 1
FLUKE NETWORKS CIQ-100 - CableIQ VERKON SUORITUSKYVYN TESTER
FLUKE NETWORKS CIQ-KIT - CableIQ-kit
Uusi
FLUKE NETWORKS DSX-600 PRO - 500MHz Perm.link
FLUKE NETWORKS DSX-602 - 500MHz
FLUKE NETWORKS DSX-ADD - Lisäpaketti DSX-sarja
FLUKE NETWORKS DSX-PLA004S - DSX permanent link adapters 2kpl
FLUKE NETWORKS DSX2-5000 - KAAPELIANALYSAATTORI 1 GHz
FLUKE NETWORKS DSX2-8000-W - Kaapelianalysaattori 2 GHz
FLUKE NETWORKS DSX2-8000Qi-W - KAAPELIANALYSAATTORI 2 GHZ + OLTS
FLUKE NETWORKS DSX2-8000QOi - KAAPELIANALYSAATTORI 2 GHZ Quad
FLUKE NETWORKS FQM-100-M - Fiber Quickmap Kit
FLUKE NETWORKS FQM-100-M-VFL - Fiber Quickmap PRO Kit
FLUKE NETWORKS FQM-M - Fiber Quickmap
FLUKE NETWORKS MFTK-MM-SM1310 - MultiFiber Pro MM & 1310 nm SM Kit
FLUKE NETWORKS MFTK-MM-SM1550 - MultiFiber Pro MM & SM 1550 nm Kit
FLUKE NETWORKS MFTK-SM-SM - MultiFiber Pro SM 1310 & SM 1550 nm
FLUKE NETWORKS MFTK-SM1550 - MultiFiber Pro 1550nm Singlemode Ki
FLUKE NETWORKS MFTK1200 - MultiFiber Pro 850 nm Multimode Kit
FLUKE NETWORKS MS-POE - MICROSCANNER PoE cable verifier
Page
sivulla

1-50 / 288 tuotetta