TP-LINK TL-MC110CS - Kuitumuunnin SC SM 20Km

Varastossa
Tuotenumero: TL-MC110CS
60,64 € 48,90 € (ei sis. ALV) (sis. ALV)

Ota yhteyttä

Tilaukset & tiedustelut
[email protected]
+358 10 2891 220
Tekniset lisätiedot & projektit
Jaakko Ruuska [email protected]
+358102891225
Paino 220 g
Mittausyksikkö kpl
Tuotenumero TL-MC110CS
Osanumero MC110CS
Tuotemerkki TP-LINK

Vantaa

Tilauksesta

0,00 € 0,00 € (ei sis. ALV) (sis. ALV)
Tuotekuvaus

TL-MC110CS mediamuunnin

Mediamuunnin yksimuoto.

Tekniset tiedot:

  • Liitännät SC/RJ45
  • Tiedonsiirto nopeus 100 Mbit/s
  • Aallon pituus 1310nm
  • Enimmäissiirtoetäisyys 20km
  • Kaapelointi 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Yhteensopivuus IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Tuotekuvaus

TL-MC110CS mediamuunnin

Mediamuunnin yksimuoto.

Tekniset tiedot:

  • Liitännät SC/RJ45
  • Tiedonsiirto nopeus 100 Mbit/s
  • Aallon pituus 1310nm
  • Enimmäissiirtoetäisyys 20km
  • Kaapelointi 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Yhteensopivuus IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Ota yhteyttä

Tilaukset & tiedustelut
[email protected]
+358 10 2891 220
Tekniset lisätiedot & projektit
Jaakko Ruuska [email protected]
+358102891225