OPTRONICS LCLC-OM3-7M - KUITUKAAPELI DUPLEX LC/LC MM/OM3 7m

Out of stock
Tuotenumero: LCLC-OM3-7M
Alk. 13,14 € 10,60 € Veroton hinta Verollinen hinta Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Ota yhteyttä
Tarjouspyynnöt, lisätiedot tuotteista ja kyselyt koskien suurempia eriä.
Markku Merivirta [email protected]
+358102891288
Paino 300 g
Mittausyksikkö kpl
Tuotenumero LCLC-OM3-7M
Osanumero LCLCOM3DAQ7
Tuotemerkki OPTRONICS

Espoo

Tilauksesta

Toimitusaika: 21 arkipäivää

kpl
0,00 € 0,00 € Veroton hinta Verollinen hinta
Tuotekuvaus

Kuitukaapeli Duplex LC/LC monimuoto OM3 LSZH 7 m

Monimuoto OM3 välikaapeleita käytetään nopeissa verkkoyhteyksissä ja lankaverkkoissa, kuten 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet ja Ethernet. Valokuitukaapeli tukee myös  video-, data- ja äänentoistoa.

Tämän OM3 kaapelin päissä on monimuoto LC/LC liittimet, jotka takaavat parhaan mahdollisen optisen suorituskyvyn.

Tekniset tiedot:

  • Liittimet: LC/LC
  • Monimuoto (MM), OM3, 50/125 µm
  • Kaapelin väri: sininen (Aqua)
  • Kaapelin materiaali: halogeenivapaa, LSZH
  • IEC 60332-1
  • Kaapelin tyyppi: Duplex , liitinpäät yhdistetty klipsillä
  • Pituus: 7 m
  • Käyttölämpötila-alue -20 ?C ... +60 ?C
  • Heijastusvaimennus >0,28 dB
  • Kaapelin leveys: 2,0 mm

Tarkemmat tekniset tiedot datalehdellä.

Muista aina puhdistaa liitinpäät ennen kytkemistä.

Katso muut valokuitukaapelit.

Tuotekuvaus

Kuitukaapeli Duplex LC/LC monimuoto OM3 LSZH 7 m

Monimuoto OM3 välikaapeleita käytetään nopeissa verkkoyhteyksissä ja lankaverkkoissa, kuten 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet ja Ethernet. Valokuitukaapeli tukee myös  video-, data- ja äänentoistoa.

Tämän OM3 kaapelin päissä on monimuoto LC/LC liittimet, jotka takaavat parhaan mahdollisen optisen suorituskyvyn.

Tekniset tiedot:

  • Liittimet: LC/LC
  • Monimuoto (MM), OM3, 50/125 µm
  • Kaapelin väri: sininen (Aqua)
  • Kaapelin materiaali: halogeenivapaa, LSZH
  • IEC 60332-1
  • Kaapelin tyyppi: Duplex , liitinpäät yhdistetty klipsillä
  • Pituus: 7 m
  • Käyttölämpötila-alue -20 ?C ... +60 ?C
  • Heijastusvaimennus >0,28 dB
  • Kaapelin leveys: 2,0 mm

Tarkemmat tekniset tiedot datalehdellä.

Muista aina puhdistaa liitinpäät ennen kytkemistä.

Katso muut valokuitukaapelit.

Avainsanat

ethernet LC-LC LC/LC LCLC fiber cable fibrefab valokuitukaapeli IEC 60332-1 fiber cord LCLCOM3DAQ7 LCLCOM3DAQ7/Z duplex fier cable
Ota yhteyttä
Tarjouspyynnöt, lisätiedot tuotteista ja kyselyt koskien suurempia eriä.
Markku Merivirta [email protected]
+358102891288

Saatat tarvita myös näitä