OPTRONICS LCSC-OM1-3M - KUITUKAAPELI DUPLEX LC/SC MM/OM1 3M

Out of stock
Tuotenumero: LCSC-OM1-3M
Alk. 11,04 € 8,90 € Veroton hinta Verollinen hinta Näytä verollinen hinta Näytä veroton hinta
Ota yhteyttä
Tarjouspyynnöt, lisätiedot tuotteista ja kyselyt koskien suurempia eriä.
Markku Merivirta markku.merivirta@yeint.fi
+358102891288
Paino 20 g
Mittausyksikkö kpl
Tuotenumero LCSC-OM1-3M
Osanumero LCSC62DOR3
Tuotemerkki OPTRONICS

Espoo

Varastossa

Varastossa: 9 kpl

kpl
0,00 € 0,00 € Veroton hinta Verollinen hinta
Tuotekuvaus

Kuituliittimet duplex LC/SC MM/OM1 3 m

Valokuitukaapeli ristikytkentöihin, mediamuuntimien tai kytkimien välisiin kytkentöihin. Duplex valokuitukaapelin liitinpäät on suojattu suojatulpilla ja yksittäispakattu muoviseen suojapussiin.

Tekniset tiedot:

  • Liittimet: LC/SC
  • Monimuoto (MM), OM1, 62,5/125 µm
  • Kaapelin väri: oranssi
  • Kaapelin materiaali: halogeenivapaa, LSZH
  • Kaapelin paksuus: 2,0 mm
  • Kaapelin tyyppi: Duplex, repäisykannaksella
  • Pituus: 3 m
  • Käyttölämpötila-alue -20 ?C ... +60 ?C
  • Heijastusvaimennus, <0,3 dB
  • Tuotepakkauksessa mittauspöytäkirja
  • Liittimien päät on yhdistetty irrotettavalla klipsillä
  • Lisää teknisiä tietoja datasheetissä

Muista aina puhdistaa liitinpäät ennen kytkemistä.

Tuotekuvaus

Kuituliittimet duplex LC/SC MM/OM1 3 m

Valokuitukaapeli ristikytkentöihin, mediamuuntimien tai kytkimien välisiin kytkentöihin. Duplex valokuitukaapelin liitinpäät on suojattu suojatulpilla ja yksittäispakattu muoviseen suojapussiin.

Tekniset tiedot:

  • Liittimet: LC/SC
  • Monimuoto (MM), OM1, 62,5/125 µm
  • Kaapelin väri: oranssi
  • Kaapelin materiaali: halogeenivapaa, LSZH
  • Kaapelin paksuus: 2,0 mm
  • Kaapelin tyyppi: Duplex, repäisykannaksella
  • Pituus: 3 m
  • Käyttölämpötila-alue -20 ?C ... +60 ?C
  • Heijastusvaimennus, <0,3 dB
  • Tuotepakkauksessa mittauspöytäkirja
  • Liittimien päät on yhdistetty irrotettavalla klipsillä
  • Lisää teknisiä tietoja datasheetissä

Muista aina puhdistaa liitinpäät ennen kytkemistä.

Ota yhteyttä
Tarjouspyynnöt, lisätiedot tuotteista ja kyselyt koskien suurempia eriä.
Markku Merivirta markku.merivirta@yeint.fi
+358102891288

Saatat tarvita myös näitä