OPTRONICS LCLC-OM1-1M - KUITUKAAPELI DUPLEX LC/LC MM/OM1 1M

Varastossa
Tuotenumero: LCLC-OM1-1M
Alkaen 11,04 € 8,90 € Veroton Verollinen
Ota yhteyttä
Tarjouspyynnöt, lisätiedot tuotteista ja kyselyt koskien suurempia eriä.
Kai Nurmenniemi [email protected]
+358102891208
Paino 20 g
Mittausyksikkö kpl
Tuotenumero LCLC-OM1-1M
Osanumero LCLC62DOR1
Tuotemerkki OPTRONICS

Vantaa

Varastossa

Varastossa: 9 kpl

kpl
0,00 € 0,00 € Veroton Verollinen
Tuotekuvaus

Kuitukaapeli duplex LC/LC monimuoto OM1 LSZH  1 m

Valokuitukaapeli ristikytkentöihin, mediamuuntimien tai kytkimien välisiin kytkentöihin. Duplex valokuitukaapelin liitinpäät on suojattu suojatulpilla ja yksittäispakattu muoviseen suojapussiin.

Tekniset tiedot:

  • Liittimet: LC/LC
  • Monimuoto (MM), OM1, 62,5/125 µm
  • Kaapelin väri: oranssi
  • Kaapelin materiaali: halogeenivapaa, LSZH
  • Kaapelin paksuus: 2,0 mm
  • Kaapelin tyyppi: Duplex, repäisykannaksella
  • Pituus: 1 m
  • Käyttölämpötila-alue -20 ?C ... +60 ?C
  • Heijastusvaimennus, Tuotepakkauksessa mittauspöytäkirja
  • Liittimien päät on yhdistetty irrotettavalla klipsillä

Tarkemmat tekniset tiedot datalehdellä

Muista aina puhdistaa liitinpäät ennen kytkemistä.

Katso muut valokuitukaapelit.

Tuotekuvaus

Kuitukaapeli duplex LC/LC monimuoto OM1 LSZH  1 m

Valokuitukaapeli ristikytkentöihin, mediamuuntimien tai kytkimien välisiin kytkentöihin. Duplex valokuitukaapelin liitinpäät on suojattu suojatulpilla ja yksittäispakattu muoviseen suojapussiin.

Tekniset tiedot:

  • Liittimet: LC/LC
  • Monimuoto (MM), OM1, 62,5/125 µm
  • Kaapelin väri: oranssi
  • Kaapelin materiaali: halogeenivapaa, LSZH
  • Kaapelin paksuus: 2,0 mm
  • Kaapelin tyyppi: Duplex, repäisykannaksella
  • Pituus: 1 m
  • Käyttölämpötila-alue -20 ?C ... +60 ?C
  • Heijastusvaimennus, Tuotepakkauksessa mittauspöytäkirja
  • Liittimien päät on yhdistetty irrotettavalla klipsillä

Tarkemmat tekniset tiedot datalehdellä

Muista aina puhdistaa liitinpäät ennen kytkemistä.

Katso muut valokuitukaapelit.

Avainsanat

välikaapeli ethernet lc-lc lc/lc lclc LCLC62DOR1 LCLC62DOR1/Z fiber cable fibre fab fibrefab patchcord valokuitukaapeli
Ota yhteyttä
Tarjouspyynnöt, lisätiedot tuotteista ja kyselyt koskien suurempia eriä.
Kai Nurmenniemi [email protected]
+358102891208

Saatat tarvita myös näitä