OPTRONICS SCSC-OM3-5M - KUITUKAAPELI DUPLEX SC/SC MM/OM3 5M

Out of stock
Tuotenumero: SCSC-OM3-5M
Alk. 12,65 € 10,20 € Veroton hinta Verollinen hinta
Ota yhteyttä
Tarjouspyynnöt, lisätiedot tuotteista ja kyselyt koskien suurempia eriä.
Markku Merivirta [email protected]
+358102891288
Paino 20 g
Mittausyksikkö kpl
Tuotenumero SCSC-OM3-5M
Osanumero SCSCOM3DPU2mm5
Tuotemerkki OPTRONICS

Espoo

Varastossa

Varastossa: 6 kpl

kpl
0,00 € 0,00 € Veroton hinta Verollinen hinta
Tuotekuvaus

Kuitukaapeli duplex SC/SC MM/OM3 5 m

Valokuitukaapeli ristikytkentöihin, mediamuuntimien tai kytkimien välisiin kytkentöihin. Duplex valokuitukaapelin liitinpäät on suojattu suojatulpilla ja yksittäispakattu muoviseen suojapussiin.

Tekniset tiedot:

  • Liittimet: SC/SC
  • Monimuoto (MM), OM3, 50/125 µm
  • Kaapelin väri: violetti
  • Kaapelin materiaali: halogeenivapaa, LSZH
  • Kaapelin paksuus: 2,0 mm
  • Kaapelin tyyppi: Duplex, repäisykannaksella
  • Pituus: 5 m
  • Käyttölämpötila-alue -20 ?C ... +60 ?C
  • Heijastusvaimennus, <0,3 dB
  • Tuotepakkauksessa mittauspöytäkirja
  • Liittimien päät on yhdistetty irrotettavalla klipsillä
  • Lisää teknisiä tietoja datasheetissä

Muista aina puhdistaa liitinpäät ennen kytkemistä.

Tuotekuvaus

Kuitukaapeli duplex SC/SC MM/OM3 5 m

Valokuitukaapeli ristikytkentöihin, mediamuuntimien tai kytkimien välisiin kytkentöihin. Duplex valokuitukaapelin liitinpäät on suojattu suojatulpilla ja yksittäispakattu muoviseen suojapussiin.

Tekniset tiedot:

  • Liittimet: SC/SC
  • Monimuoto (MM), OM3, 50/125 µm
  • Kaapelin väri: violetti
  • Kaapelin materiaali: halogeenivapaa, LSZH
  • Kaapelin paksuus: 2,0 mm
  • Kaapelin tyyppi: Duplex, repäisykannaksella
  • Pituus: 5 m
  • Käyttölämpötila-alue -20 ?C ... +60 ?C
  • Heijastusvaimennus, <0,3 dB
  • Tuotepakkauksessa mittauspöytäkirja
  • Liittimien päät on yhdistetty irrotettavalla klipsillä
  • Lisää teknisiä tietoja datasheetissä

Muista aina puhdistaa liitinpäät ennen kytkemistä.

Ota yhteyttä
Tarjouspyynnöt, lisätiedot tuotteista ja kyselyt koskien suurempia eriä.
Markku Merivirta [email protected]
+358102891288

Saatat tarvita myös näitä