Finnish / fi English / en

Valokuitutesterit

Kattava valikoima valokuitutestereitä ja valokuitutarvikkeet Yleiselektroniikasta | Fluke Networks valokuitutesterit ja tarvikkeet; FFL-050, FFL-100, FI-500, NFC-KIT, OFP-CFP, OFP-100, NF A-ST, NFA-SC, FTK1000, FI-7000 | Kuitumikroskooppi, kuidun puhdistus, näkyvän valon laser, FiberInspector, valokuituadapterit, kuituskooppi, Optifiber Pro, FiberInspector.

Näytä:

Kuva Tuotenumero Tuotenimi Varasto Määrä Yksikköhinta ilman veroja Lisää ostoskoriin
VIAVI FBPP-USB3 USB MODULE 4-PIN PRBE-TO USB FIBRCH
FBPP-USB3 VIAVI FBPP-USB3 USB MODULE 4-PIN PRBE-TO USB FIBRCH Poistuva tuote
Varastossa: 1
166.00€  
VIAVI FFL-050 NÄKYVÄN VALON LASER FFL-050 VIAVI FFL-050 NÄKYVÄN VALON LASER Varastossa
Varastossa: 4
159.00€  
FLUKENT FLUKE FI-500 Kuitumikroskooppi FLUKE FI-500 FLUKENT FLUKE FI-500 Kuitumikroskooppi Varastossa
Varastossa: 1
2095.00€  
FLUKENT FLUKE NFC-KIT-BOX KUIDUN PUHDISTUSKITTI FLUKE NFC-KIT-BOX FLUKENT FLUKE NFC-KIT-BOX KUIDUN PUHDISTUSKITTI Varastossa
Varastossa: 1
91.00€  
VIAVI 2127/01 TEHOMITTAPARI OMK-34P MM KIT 2127/01 VIAVI 2127/01 TEHOMITTAPARI OMK-34P MM KIT Tilauksesta
Toimitusaika n. 21 arkipäivää
1277.00€  
VIAVI 2127/02 TEHOMITTAPARI OMK-35P SM KIT 2127/02 VIAVI 2127/02 TEHOMITTAPARI OMK-35P SM KIT Tilauksesta
Toimitusaika n. 21 arkipäivää
1839.00€  
VIAVI 2127/03 TEHOMITTAPARI OMK-38P SM KIT 2127/03 VIAVI 2127/03 TEHOMITTAPARI OMK-38P SM KIT Tilauksesta
Toimitusaika n. 21 arkipäivää
1880.00€  
VIAVI 2127/04 TEHOMITTAPARI OMK-36P MM & SM KIT 2127/04 VIAVI 2127/04 TEHOMITTAPARI OMK-36P MM & SM KIT Tilauksesta
Toimitusaika n. 21 arkipäivää
2380.00€  
VIAVI 2302/11 TEHOMITTARI OLP-34 USB LIITTIMELLÄ 2302/11 VIAVI 2302/11 TEHOMITTARI OLP-34 USB LIITTIMELLÄ Tilauksesta
Toimitusaika n. 21 arkipäivää
485.00€  
VIAVI 2302/12 TEHOMITTARI OLP-35 USB LIITTIMELLÄ 2302/12 VIAVI 2302/12 TEHOMITTARI OLP-35 USB LIITTIMELLÄ Tilauksesta
Toimitusaika n. 21 arkipäivää
586.00€  
VIAVI 2302/13 TEHOMITTARI OLP-38 USB LIITTIMELLÄ 2302/13 VIAVI 2302/13 TEHOMITTARI OLP-38 USB LIITTIMELLÄ Tilauksesta
Toimitusaika n. 21 arkipäivää
648.00€  
VIAVI 2303/01 VALOLÄHDE OLS-34 2303/01 VIAVI 2303/01 VALOLÄHDE OLS-34 Tilauksesta
Toimitusaika n. 21 arkipäivää
1002.00€  
VIAVI 2303/04 VALOLÄHDE OLS-34 ST/PC ADAPTERILLA 2303/04 VIAVI 2303/04 VALOLÄHDE OLS-34 ST/PC ADAPTERILLA Tilauksesta
Toimitusaika n. 21 arkipäivää
845.00€  
VIAVI 2303/11 VALOLÄHDE OLS-35 2303/11 VIAVI 2303/11 VALOLÄHDE OLS-35 Tilauksesta
Toimitusaika n. 21 arkipäivää
1486.00€  
VIAVI 2303/15 VALOLÄHDE OLS-35 LC/PC ADAPTERILLA 2303/15 VIAVI 2303/15 VALOLÄHDE OLS-35 LC/PC ADAPTERILLA Tilauksesta
Toimitusaika n. 21 arkipäivää
1329.00€  
VIAVI 2303/21 VALOLÄHDE OLS-36 2303/21 VIAVI 2303/21 VALOLÄHDE OLS-36 Tilauksesta
Toimitusaika n. 21 arkipäivää
2172.00€  
SEIKOH CI-1000-A2/EU2 Kuitumikroskooppi, LCD versio CI-1000-A2/EU2 SEIKOH CI-1000-A2/EU2 Kuitumikroskooppi, LCD versio Tilauksesta
Toimitusaika n. 0 arkipäivää
1368.42€  
VIAVI FBP-P5000I KUITUMIKROSKOOPPI FBP-P5000i USB FBP-P5000I VIAVI FBP-P5000I KUITUMIKROSKOOPPI FBP-P5000i USB Tilauksesta
Toimitusaika n. 30 arkipäivää
1840.00€  
VIAVI FFL-050-U12 1.25mm adapter for FFL-050 VFL FFL-050-U12 VIAVI FFL-050-U12 1.25mm adapter for FFL-050 VFL Tilauksesta
Toimitusaika n. 21 arkipäivää
50.00€  
VIAVI FFL-100 NÄKYVÄN VALON LASER FFL-100 VIAVI FFL-100 NÄKYVÄN VALON LASER Tilauksesta
Toimitusaika n. 21 arkipäivää
264.00€  
VIAVI FFL-U12 1.25mm adapter for FFL-100 VFL FFL-U12 VIAVI FFL-U12 1.25mm adapter for FFL-100 VFL Tilauksesta
Toimitusaika n. 21 arkipäivää
64.30€  
VIAVI FIT-8726 Kuituskooppi PON tehomittari basic FIT-8726 VIAVI FIT-8726 Kuituskooppi PON tehomittari basic Tilauksesta
Toimitusaika n. 28 arkipäivää
2436.00€  
VIAVI FIT-8736 Kuituskooppi PON tehomittari basic FIT-8736 VIAVI FIT-8736 Kuituskooppi PON tehomittari basic Tilauksesta
Toimitusaika n. 28 arkipäivää
2636.00€  
VIAVI FIT-8736-PRO Kuituskooppi PON tehomittari Pro FIT-8736-PRO VIAVI FIT-8736-PRO Kuituskooppi PON tehomittari Pro Tilauksesta
Toimitusaika n. 28 arkipäivää
3236.00€  
FLUKENT FLUKE CFP-100-M FLUKE CFP MM-kuitu OLTS Kit FLUKE CFP-100-M FLUKENT FLUKE CFP-100-M FLUKE CFP MM-kuitu OLTS Kit Tilauksesta
Toimitusaika n. 35 arkipäivää
8148.00€