Valokuitutesterit

Näytä:

Kuva Tuotenumero Tuotenimi Varasto Määrä Yksikköhinta ilman veroja Lisää ostoskoriin
FBPP-USB3 USB MODULE 4-PIN PRBE-TO USB FIBRCH
FBPP-USB3 FBPP-USB3 USB MODULE 4-PIN PRBE-TO USB FIBRCH Poistuva tuote
Varastossa: 1
166.00€  
FBPT-LC-L KÄRKIKAPPALE LC AD, PITKÄ MALLI
FBPT-LC-L FBPT-LC-L KÄRKIKAPPALE LC AD, PITKÄ MALLI Poistuva tuote
Varastossa: 2
154.00€  
FLUKENT FLUKE FI-500 Kuitumikroskooppi FLUKE FI-500 FLUKENT FLUKE FI-500 Kuitumikroskooppi Varastossa
Varastossa: 3
2095.00€  
FLUKENT FLUKE NFC-KIT-BOX KUIDUN PUHDISTUSKITTI FLUKE NFC-KIT-BOX FLUKENT FLUKE NFC-KIT-BOX KUIDUN PUHDISTUSKITTI Varastossa
Varastossa: 2
91.00€  
FLUKENT FLUKE NFC-KIT-CASE KUIDUN PUHDISTUSKITTI LAUKUSSA FLUKE NFC-KIT-CASE FLUKENT FLUKE NFC-KIT-CASE KUIDUN PUHDISTUSKITTI LAUKUSSA Varastossa
Varastossa: 2
205.00€  
FLUKENT FLUKE VISIFAULT VISIFAULT VIRHE PAIKANNIN 2,5mm ADA FLUKE VISIFAULT FLUKENT FLUKE VISIFAULT VISIFAULT VIRHE PAIKANNIN 2,5mm ADA Varastossa
Varastossa: 1
393.00€  
SEIKOH CI-1000-A2/EU2 Kuitumikroskooppi, LCD versio CI-1000-A2/EU2 SEIKOH CI-1000-A2/EU2 Kuitumikroskooppi, LCD versio Tilauksesta 1368.42€  
FFL-050 NÄKYVÄN VALON LASER FFL-050 FFL-050 NÄKYVÄN VALON LASER Tilauksesta 159.00€  
FFL-050-U12 1.25mm adapter for FFL-050 VFL FFL-050-U12 FFL-050-U12 1.25mm adapter for FFL-050 VFL Tilauksesta 50.00€  
FFL-100 NÄKYVÄN VALON LASER FFL-100 FFL-100 NÄKYVÄN VALON LASER Tilauksesta 264.00€  
FFL-U12 1.25mm adapter for FFL-100 VFL FFL-U12 FFL-U12 1.25mm adapter for FFL-100 VFL Tilauksesta 64.30€  
FLUKENT FLUKE CFP-100-M FLUKE CFP MM-kuitu OLTS Kit FLUKE CFP-100-M FLUKENT FLUKE CFP-100-M FLUKE CFP MM-kuitu OLTS Kit Tilauksesta 8148.00€  
FLUKENT FLUKE CFP-100-MI FLUKE CFP MM-kuitu tarkastus OLTS FLUKE CFP-100-MI FLUKENT FLUKE CFP-100-MI FLUKE CFP MM-kuitu tarkastus OLTS Tilauksesta 11947.00€  
FLUKENT FLUKE CFP-100-Q FLUKE CFP Quad OLTS Kit FLUKE CFP-100-Q FLUKENT FLUKE CFP-100-Q FLUKE CFP Quad OLTS Kit Tilauksesta 13514.00€  
FLUKENT FLUKE CFP-100-Qi FLUKE CFP Quad tarkastus OLTS FLUKE CFP-100-Qi FLUKENT FLUKE CFP-100-Qi FLUKE CFP Quad tarkastus OLTS Tilauksesta 16059.00€  
FLUKENT FLUKE CFP-100-S FLUKE CFP SM-kuitu OLTS Kit FLUKE CFP-100-S FLUKENT FLUKE CFP-100-S FLUKE CFP SM-kuitu OLTS Kit Tilauksesta 10888.00€  
FLUKENT FLUKE CFP-100-SI FLUKE CFP SM-kuitu tarkastus OLTS FLUKE CFP-100-SI FLUKENT FLUKE CFP-100-SI FLUKE CFP SM-kuitu tarkastus OLTS Tilauksesta 13797.00€  
FLUKENT FLUKE FI-1000 KUITUMIKROSKOOPPI VERSIV TUOTTEILLE FLUKE FI-1000 FLUKENT FLUKE FI-1000 KUITUMIKROSKOOPPI VERSIV TUOTTEILLE Tilauksesta 1412.00€  
FLUKENT FLUKE FI-1000-KIT KUITUMIKROSKOOPPI VERSIV KIT FLUKE FI-1000-KIT FLUKENT FLUKE FI-1000-KIT KUITUMIKROSKOOPPI VERSIV KIT Tilauksesta 1660.00€  
FLUKENT FLUKE FI-7000 KUITUMIKROSKOOPPI  FiberInspector FLUKE FI-7000 FLUKENT FLUKE FI-7000 KUITUMIKROSKOOPPI FiberInspector Tilauksesta 3226.00€  
FLUKENT FLUKE FI-7000-MPO KUITUMIKROSKOOPPI W/MPO FLUKE FI-7000-MPO FLUKENT FLUKE FI-7000-MPO KUITUMIKROSKOOPPI W/MPO Tilauksesta 3914.00€  
FLUKE FOM OPTINEN TEHOMITTAUSMODULI FLUKE FOM FLUKE FOM OPTINEN TEHOMITTAUSMODULI Tilauksesta 553.00€  
FLUKE FOS-850 850nm VALOLÄHDE KUITUKAAPELILLE FLUKE FOS-850 FLUKE FOS-850 850nm VALOLÄHDE KUITUKAAPELILLE Tilauksesta 333.00€  
FLUKENT FLUKE FTK1000 MM FIBER VERIFICATION KIT FLUKE FTK1000 FLUKENT FLUKE FTK1000 MM FIBER VERIFICATION KIT Tilauksesta 2099.00€  
FLUKENT FLUKE NFA-SC-SINGLE SC-TESTI ADAPTERI 1KPL FLUKE NFA-SC-SINGLE FLUKENT FLUKE NFA-SC-SINGLE SC-TESTI ADAPTERI 1KPL Tilauksesta 123.00€  
Kontakti
Apua ja tietoja
Myymälä
Teollisuustuotteet
Uutiskirje
Kampanjatuotteet
Uudet tuotteet
Löytönurkka