Finnish / fi English / en

Valokuitutesterit

Kampanjatuotteet
  • KUIDUN PUHDISTUSKITTI LAUKUSSA
    KUIDUN PUHDISTUSKITTI LAUKUSSA
    174.00€

Näytä:

Kuva Tuotenumero Tuotenimi Varasto Määrä Yksikköhinta ilman veroja Lisää ostoskoriin
VIAVI FBPP-USB3 USB MODULE 4-PIN PRBE-TO USB FIBRCH
FBPP-USB3 VIAVI FBPP-USB3 USB MODULE 4-PIN PRBE-TO USB FIBRCH Poistuva tuote
Varastossa: 1
166.00€  
VIAVI FBPT-LC-L KÄRKIKAPPALE LC AD, PITKÄ MALLI
FBPT-LC-L VIAVI FBPT-LC-L KÄRKIKAPPALE LC AD, PITKÄ MALLI Poistuva tuote
Varastossa: 2
154.00€  
VIAVI FFL-050 NÄKYVÄN VALON LASER FFL-050 VIAVI FFL-050 NÄKYVÄN VALON LASER Varastossa
Varastossa: 4
159.00€  
FLUKENT FLUKE FI-500 Kuitumikroskooppi FLUKE FI-500 FLUKENT FLUKE FI-500 Kuitumikroskooppi Varastossa
Varastossa: 3
2095.00€  
FLUKENT FLUKE NFC-KIT-BOX KUIDUN PUHDISTUSKITTI FLUKE NFC-KIT-BOX FLUKENT FLUKE NFC-KIT-BOX KUIDUN PUHDISTUSKITTI Varastossa
Varastossa: 3
91.00€  
FLUKENT FLUKE NFC-KIT-CASE KUIDUN PUHDISTUSKITTI LAUKUSSA
FLUKE NFC-KIT-CASE FLUKENT FLUKE NFC-KIT-CASE KUIDUN PUHDISTUSKITTI LAUKUSSA Tarjous on voimassa niin kauan kuin erää riittää
Varastossa: 2
174.00€  
SEIKOH CI-1000-A2/EU2 Kuitumikroskooppi, LCD versio CI-1000-A2/EU2 SEIKOH CI-1000-A2/EU2 Kuitumikroskooppi, LCD versio Tilauksesta
Toimitusaika 0 päivää
1368.42€  
VIAVI FBP-P5000i KUITUMIKROSKOOPPI  USB FBP-P5000i VIAVI FBP-P5000i KUITUMIKROSKOOPPI USB Tilauksesta
Toimitusaika 56 päivää
1840.00€  
VIAVI FFL-050-U12 1.25mm adapter for FFL-050 VFL FFL-050-U12 VIAVI FFL-050-U12 1.25mm adapter for FFL-050 VFL Tilauksesta
Toimitusaika 21 päivää
50.00€  
VIAVI FFL-100 NÄKYVÄN VALON LASER FFL-100 VIAVI FFL-100 NÄKYVÄN VALON LASER Tilauksesta
Toimitusaika 21 päivää
264.00€  
VIAVI FFL-U12 1.25mm adapter for FFL-100 VFL FFL-U12 VIAVI FFL-U12 1.25mm adapter for FFL-100 VFL Tilauksesta
Toimitusaika 21 päivää
64.30€  
VIAVI FIT-8726 Kuituskooppi PON tehomittari basic FIT-8726 VIAVI FIT-8726 Kuituskooppi PON tehomittari basic Tilauksesta
Toimitusaika 28 päivää
2436.00€  
VIAVI FIT-8736 Kuituskooppi PON tehomittari basic FIT-8736 VIAVI FIT-8736 Kuituskooppi PON tehomittari basic Tilauksesta
Toimitusaika 28 päivää
2636.00€  
VIAVI FIT-8736-PRO Kuituskooppi PON tehomittari Pro FIT-8736-PRO VIAVI FIT-8736-PRO Kuituskooppi PON tehomittari Pro Tilauksesta
Toimitusaika 28 päivää
3236.00€  
FLUKENT FLUKE CFP-100-M FLUKE CFP MM-kuitu OLTS Kit FLUKE CFP-100-M FLUKENT FLUKE CFP-100-M FLUKE CFP MM-kuitu OLTS Kit Tilauksesta
Toimitusaika 35 päivää
8148.00€  
FLUKENT FLUKE CFP-100-MI FLUKE CFP MM-kuitu tarkastus OLTS FLUKE CFP-100-MI FLUKENT FLUKE CFP-100-MI FLUKE CFP MM-kuitu tarkastus OLTS Tilauksesta
Toimitusaika 35 päivää
11947.00€  
FLUKENT FLUKE CFP-100-Q FLUKE CFP Quad OLTS Kit FLUKE CFP-100-Q FLUKENT FLUKE CFP-100-Q FLUKE CFP Quad OLTS Kit Tilauksesta
Toimitusaika 35 päivää
13514.00€  
FLUKENT FLUKE CFP-100-Qi FLUKE CFP Quad tarkastus OLTS FLUKE CFP-100-Qi FLUKENT FLUKE CFP-100-Qi FLUKE CFP Quad tarkastus OLTS Tilauksesta
Toimitusaika 35 päivää
16059.00€  
FLUKENT FLUKE CFP-100-S FLUKE CFP SM-kuitu OLTS Kit FLUKE CFP-100-S FLUKENT FLUKE CFP-100-S FLUKE CFP SM-kuitu OLTS Kit Tilauksesta
Toimitusaika 35 päivää
10888.00€  
FLUKENT FLUKE CFP-100-SI FLUKE CFP SM-kuitu tarkastus OLTS FLUKE CFP-100-SI FLUKENT FLUKE CFP-100-SI FLUKE CFP SM-kuitu tarkastus OLTS Tilauksesta
Toimitusaika 35 päivää
13797.00€  
FLUKENT FLUKE FI-1000 KUITUMIKROSKOOPPI VERSIV TUOTTEILLE FLUKE FI-1000 FLUKENT FLUKE FI-1000 KUITUMIKROSKOOPPI VERSIV TUOTTEILLE Tilauksesta
Toimitusaika 35 päivää
1412.00€  
FLUKENT FLUKE FI-1000-KIT KUITUMIKROSKOOPPI VERSIV KIT FLUKE FI-1000-KIT FLUKENT FLUKE FI-1000-KIT KUITUMIKROSKOOPPI VERSIV KIT Tilauksesta
Toimitusaika 35 päivää
1660.00€  
FLUKENT FLUKE FI-7000 KUITUMIKROSKOOPPI  FiberInspector FLUKE FI-7000 FLUKENT FLUKE FI-7000 KUITUMIKROSKOOPPI FiberInspector Tilauksesta
Toimitusaika 35 päivää
3226.00€  
FLUKENT FLUKE FI-7000-MPO KUITUMIKROSKOOPPI W/MPO FLUKE FI-7000-MPO FLUKENT FLUKE FI-7000-MPO KUITUMIKROSKOOPPI W/MPO Tilauksesta
Toimitusaika 35 päivää
3914.00€  
FLUKE FOM OPTINEN TEHOMITTAUSMODULI FLUKE FOM FLUKE FOM OPTINEN TEHOMITTAUSMODULI Tilauksesta
Toimitusaika 14 päivää
564.00€