FLUKE NETWORKS CFP2-100-Qi - CFP2 Quad tarkastus OLTS

Out of stock
Tuotenumero: FLUKE CFP2-100-Qi
19 913,16 € 16 059,00 € Veroton hinta Verollinen hinta
Ota yhteyttä
Tarjouspyynnöt, lisätiedot tuotteista ja kyselyt koskien suurempia eriä.
Jan Katz [email protected]
+358102891233
Paino 1.5 kg
Mittausyksikkö kpl
Tuotenumero FLUKE CFP2-100-Qi
Osanumero CFP2-100-Qi
Tuotemerkki FLUKE NETWORKS

Espoo

Tilauksesta

Toimitusaika: 14 arkipäivää

kpl
0,00 € 0,00 € Veroton hinta Verollinen hinta
Tuotekuvaus

Fluke Networks CFP2-100-Qi CertiFiber® Pro Optical Loss Test Set

Ominaisuudet:

  • Nopein varmennusaika – kaksi kuitua kahdella aallonpituudella kolmessa sekunnissa
  • Yhdistetty taso 1 (perus) / taso 2 (laajennettu) -testaus ja raportointi, kun liitetty OptiFiber® Pro:n pariksi
  • ProjX™ -järjestelmä varmistaa, että kaikki testit on tehty oikein
  • Tarjoaa automaattisen hyväksytty/hylätty -analyysin teollisuuden standardien tai mukautettujen arvojen mukaisesti
  • Ongelma-alueet esitetty graafisesti
  • Versivin modulaarinen rakenne tukee kuparisertifiointia, fiber optic lossia, OTDR-testausta ja kuitupäiden tarkastusta
  • Taptive™ käyttöliittymä helpottaa asennusta ja eliminoi virheitä
  • Kätevä nelimoduuli tukee sekä monimoodista että yksimoodista fiber loss -testausta
  • Laajennettu yksimoodisen etäisyysalue jopa 130 km
  • Sisäänrakennettu visuaalinen vikapaikannus
  • Analysoi tulokset ja luo ammattimaiset raportit LinkWare™ -ohjelmiston avulla

FLUKE CFP-100-Qi sisältää:

  • (2) Versiv lähiyksikköä
  • (2) CertiFiber Pro Quad OLTS -moduulia
  • (2) USB kuitutarkastusvideomittapäätä, kummassakin 4 päätä
  • Multimode Encircled Flux compliant test reference cord kit (2 m) 50 µm LC päätettyjen kuitujen testaukseen (2 SC/LC, 2 LC/LC)
  • Singlemode test reference cord kit (2 m) 9 µm LC päätettyjen kuitujen testaukseen (2 SC/LC, 2 LC/LC)
  • TRC kantolaukku
  • (2) 1,25 mm IBC OneClick puhdistajaa
  • (2) 2,5 mm IBC OneClick puhdistajaa
  • (2) LC/LC-adapteria
  • (2) rannehihnaa
  • (2) olkahihnaa
  • Kantolaukku
  • USB-kaapeli
  • Versiv Open Source Software CD
  • (2) AC-laturia
  • Kalibrointitodistus
  • Aloitusopas

Katso lisätiedot datalehdeltä.

Tuotekuvaus

Fluke Networks CFP2-100-Qi CertiFiber® Pro Optical Loss Test Set

Ominaisuudet:

  • Nopein varmennusaika – kaksi kuitua kahdella aallonpituudella kolmessa sekunnissa
  • Yhdistetty taso 1 (perus) / taso 2 (laajennettu) -testaus ja raportointi, kun liitetty OptiFiber® Pro:n pariksi
  • ProjX™ -järjestelmä varmistaa, että kaikki testit on tehty oikein
  • Tarjoaa automaattisen hyväksytty/hylätty -analyysin teollisuuden standardien tai mukautettujen arvojen mukaisesti
  • Ongelma-alueet esitetty graafisesti
  • Versivin modulaarinen rakenne tukee kuparisertifiointia, fiber optic lossia, OTDR-testausta ja kuitupäiden tarkastusta
  • Taptive™ käyttöliittymä helpottaa asennusta ja eliminoi virheitä
  • Kätevä nelimoduuli tukee sekä monimoodista että yksimoodista fiber loss -testausta
  • Laajennettu yksimoodisen etäisyysalue jopa 130 km
  • Sisäänrakennettu visuaalinen vikapaikannus
  • Analysoi tulokset ja luo ammattimaiset raportit LinkWare™ -ohjelmiston avulla

FLUKE CFP-100-Qi sisältää:

  • (2) Versiv lähiyksikköä
  • (2) CertiFiber Pro Quad OLTS -moduulia
  • (2) USB kuitutarkastusvideomittapäätä, kummassakin 4 päätä
  • Multimode Encircled Flux compliant test reference cord kit (2 m) 50 µm LC päätettyjen kuitujen testaukseen (2 SC/LC, 2 LC/LC)
  • Singlemode test reference cord kit (2 m) 9 µm LC päätettyjen kuitujen testaukseen (2 SC/LC, 2 LC/LC)
  • TRC kantolaukku
  • (2) 1,25 mm IBC OneClick puhdistajaa
  • (2) 2,5 mm IBC OneClick puhdistajaa
  • (2) LC/LC-adapteria
  • (2) rannehihnaa
  • (2) olkahihnaa
  • Kantolaukku
  • USB-kaapeli
  • Versiv Open Source Software CD
  • (2) AC-laturia
  • Kalibrointitodistus
  • Aloitusopas

Katso lisätiedot datalehdeltä.

Avainsanat

CFP100sarja fiber loss fiber optic loss fluke networks fn1602_06 fn_kuituanalysaattorit kuitutestaus
Ota yhteyttä
Tarjouspyynnöt, lisätiedot tuotteista ja kyselyt koskien suurempia eriä.
Jan Katz [email protected]
+358102891233

Saatat tarvita myös näitä